Туган як

Хоккей карарга яратсаң

«Нефтехимик» уеннары «Нефтехимик» яңа сезонны инде август ахырында башлады, беренче уеннарда «Югра» (Ханты-Мансийск) командасын 2:1 исәбе белән җиңде, Екатеринбург «Автомобилист»ына 1:2 исәбе белән оттырды, Астана «Барыс»ын 5:2 исәбе белән җиңә алды, «Авангард» (Омск) командасына 1:4 исәбе белән җиңелде. 14 сентябрь. «Нефтехимик» - «Металлург» (Новокузнецк). 16 сентябрь. «Нефтехимик» - «Сибирь» (Новосибирск)....

«Нефтехимик» уеннары
«Нефтехимик» яңа сезонны инде август ахырында башлады, беренче уеннарда «Югра» (Ханты-Мансийск) командасын 2:1 исәбе белән җиңде, Екатеринбург «Автомобилист»ына 1:2 исәбе белән оттырды, Астана «Барыс»ын 5:2 исәбе белән җиңә алды, «Авангард» (Омск) командасына 1:4 исәбе белән җиңелде.
14 сентябрь. «Нефтехимик» - «Металлург» (Новокузнецк).
16 сентябрь. «Нефтехимик» - «Сибирь» (Новосибирск).
18 сентябрь. «Нефтехимик» - «Амур» (Хабаровск).
20 сентябрь. «Нефтехимик» - «Адмирал» (Владивосток).
3 октябрь. «Нефтехимик» - «Спартак» (Мәскәү).
5 октябрь. «Нефтехимик»- СКА (Санкт Петербург).
7 октябрь. «Нефтехимик» - «Динамо» (Рига).
9 октябрь. «Нефтехимик»- «Йокерит» (Хельсинки, Финляндия).
20 октябрь. «Нефтехимик» - «Лада» (Тольятти).
27 октябрь. «Нефтехимик» -«Сочи» (Сочи).
29 октябрь. «Нефтехимик» - «Локомотив» (Ярославль).
15 ноябрь. «Нефтехимик» - «Лада» (Тольятти).
17 ноябрь. «Нефтехимик» - «Ак Барс» (Казань).
22 ноябрь. «Нефтехимик» - «Трактор» (Чиләбе).
25 ноябрь. «Нефтехимик» - «Динамо» (Мәскәү).
27 ноябрь. «Нефтехимик» - «Металлург» (Магнитогорск).
26 декабрь. «Нефтехимик» - «Витязь» (Чехов).
28 декабрь. «Нефтехимик» - «Слован» (Братислава, Словакия).
30 декабрь. «Нефтехимик» - «Медвешчак» (Загреб, Хорватия).
13 гыйнвар. «Нефтехимик» - «Северсталь» (Череповец).
15 гыйнвар. «Нефтехимик» - ЦСКА (Мәскәү).
17 гыйнвар. «Нефтехимик» - «Трактор» (Чиләбе).
1 февраль. «Нефтехимик» - «Автомобилист» (Екатеринбург).
3 февраль. «Нефтехимик» - «Торпедо» (Нижний Новгород).
5 февраль. «Нефтехимик» - «Динамо» (Минск).
18 февраль. «Нефтехимик» - «Салават Юлаев» (Уфа).
Уеннар эш көннәрендә -
19 сәгать 30 минутта, ял һәм бәйрәм көннәрендә 17 сәгатьтә башлана.
«Реактор»
уеннары
11 сентябрь. «Реактор»- «Снежные барсы» (Астана).
13 сентябрь. «Реактор» - «Омские ястребы» (Омск).
4 октябрь. «Реактор» - «Чайка» (Н-Новгород).
6 октябрь. «Реактор» - «Чайка» (Н-Новгород).
8 октябрь. «Реактор» - «Олимпия» (К-Чепецк).
10 октябрь. «Реактор» - «Олимпия» (К-Чепецк).
26 октябрь. «Реактор» - «Толпар» (Уфа).
28 октябрь. «Реактор» - «Толпар» (Уфа).
30 октябрь. «Реактор» - «Ладья» (Тольятти).
31 октябрь. «Реактор» - «Ладья» (Тольятти).
11 ноябрь. «Реактор» - «Кузнецкие медведи» (Новокузнецк).
13 ноябрь. «Реактор» - «Сибирские снайперы» (Новосибирск).
29 ноябрь. «Реактор» - «Ирбис» (Казан).
30 ноябрь. «Реактор» - «Ирбис» (Казан).
8 гыйнвар. «Реактор» - «Стальные лисы» (Магнитогорск).
9 гыйнвар. «Реактор» - «Стальные лисы» (Магнитогорск).
12 гыйнвар. «Реактор» - «Сарматы» (Оренбург).
14 гыйнвар «Реактор» - «Сарматы» (Оренбург).
2 февраль. «Реактор» - «Белые медведи» (Чиләбе).
4 февраль. «Реактор» - «Авто» (Екатеринбург).
7 февраль. «Реактор» - «Тюменский легион» (Төмән).
9 февраль. «Реактор» - «Мамонты Югры» (Ханты-Мансийск).
Уеннар эш көннәрендә - 18 сәгатьтә, ял һәм бәйрәм көннәрендә 13 сәгатьтә башлана.

Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: